Zimowe

 

Także zimą zapraszamy do odwiedzenia Doliny Żurawii i skorzystania z licznych zimowych atrakcji takich jak wędkarstwo podlodowe, bieganie na nartach, zjazdy na sankach i nartach. Po aktywnym dniu zachęcamy do skorzystania z banii ruskiej a także do zimowego grilowania. Istnieje także mozliwość zorganizowania kuligu, a 30km od naszego kompleksu wypoczynkowego, w litweskich Druskiennikach znajduje się Aqua Park a także Snow Arena.
Zapraszamy chętnych do spędzania Bożego Narodzenia a także Sylwestra i Nowego Roku w naszym ośrodku wypoczynkowym. Malownicza okolica, ciekawe tereny i wiele zimowych atrakcji specjalnie przygotowanych dla naszych gości sprawią że święta będą dla Państwa naprawdę wyjątkowe a w Nowy Rok wkroczą Państwo z nową energią i zadowoleniem.

img_0720
img_0729
img_0730
img_0799
zdje_cie123
zdje_cie124
zdje_cie125
zdje_cie126
zdje_cie127
zdje_cie128
zdje_cie129
zdje_cie130
zdje_cie131
zdje_cie132
NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail