Witamy na naszej stronie!

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym kompleksie mieszkalnym, znajdującym się w miejscowości Hołny Mejera, w gminie Sejny.

Atrakcyjne ukształtowanie terenu gminy Sejny, charakteryzujące się licznymi wzniesienami, dużą liczbą jezior, bogatą siecią rzek i strumieni, a także cennymi przyrodniczo kompleksami leśnymi, przemawia za ogromną atrakcyjnością zarówno krajobrazową, turystyczną jak i rekreacyjną okolic naszego ośrodka wypoczynkowego.

 

Można tutaj zobaczyć rzadkie gatunki roślin, zwierząt, liczne rodzaje ptactwa, a dzięki bliskości jezior i torfowisk można z bliska obserwować żurawie. Przez teren Gminy przebiega międzynarodowa trasa rowerowa R-11 „Euro-Velo", 2 ścieżki rowerowe, 2 szlaki piesze lokalne i Europejski Dalekobieżny Szlak Pieszy z Europy Zachodniej i jeden szlak kajakowy – spływ do Niemna. Korzystne położenie sprzyja wycieczkom do naszych wschodnich sąsiadów. Do przepięknego Wilna, stolicy Litwy  jest zaledwie 150km, warto skorzystać z takiej okazji.

 

Dom drewniano-murowany z dwoma tarasami, wybudowany w roku 2012, położony w malowniczej okolicy to idealne miejsce na wakacje w gronie rodziny i przyjaciół, z dala od miejskiego zgiełku. W naszym domku znajdą Państwo 2 komfortowe apartamenty z dwoma osobnymi tarasami. Domek jest bogato wyposażony, tak aby w pełni spełnić oczekiwania najbardziej wymagających gości. W najbliższym otoczeniu znajduje się jezioro z plażą i dwoma pomostami, strefa relaksu i dużo zieleni, a dla tych którzy preferują aktywny wypoczynek, wiele atrakcji sportowych. Nasi goście mogą bez ograniczeń  korzystać ze sprzętu wodnego czy rowerów, ponadto na terenie naszego ośrodka posiadamy plac zabaw dla najmłodszych, a także darmowy parking.

 

Malownicze okolice, oraz wyjątkowe bogactwo rzadkiej fauny i flory sprzyjają wypoczynkowi, a także zachęcają do wycieczek, zarówno pieszych jak  i rowerowych.

Piękne zielone tereny, mnogość jezior i lasów to gwarancja spokoju i cudownie spędzonych chwil w nieskazitelnie czystym rejonie. W pobliżu znajduje się także wiele zabytkowych miejsc i atrakcji turystycznych, doskonałych dla tych, którzy planują wycieczki po okolicach.

 

Korzystne położenie naszego kompleksu zapewnia doskonałą bazę wypadową zarówno w ciekawe regiony Polski – Mazury, Suwlaszczyzna, jak i za granicę – Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Białoruś czy Finlandia.